CT1008LSF-822J
Central Technologies
型号:
CT1008LSF-822J
描述:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct1008lsf
Inductance 8.2 µH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 65MHz
Tolerance ±5%
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2.65Ohm