CT1008PSF-182K
Central Technologies
型号:
CT1008PSF-182K
描述:
SMD WIRE-WOUND CHIP INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct1008psf
Inductance 1.8 µH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 225MHz
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 90mOhm