CT1206CSF-039M
Central Technologies
型号:
CT1206CSF-039M
描述:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1206csf
Inductance 39 nH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.8GHz
Tolerance ±20%
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 120mOhm