CT1206CSF-R12J
Central Technologies
型号:
CT1206CSF-R12J
描述:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
库存 : 2001
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1206csf
Inductance 120 nH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.1GHz
Tolerance ±5%
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 260mOhm