CT12E-06T204-1
Challenge Electronics
型号:
CT12E-06T204-1
描述:
MAGNETIC XDCR 4-6V TH
库存 : 4961
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Input Type Zero-Peak Signal
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.374" (9.50mm)
Approval Agency -
Duration -
Termination PC Pins
Voltage - Rated 5 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.472" Dia (12.00mm)
Current - Supply 50mA
Voltage Range 4 ~ 6V
Product Status Active
Ratings -
Series -
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven
Sound Pressure Level (SPL) 85dB @ 5V, 10cm
Technology Magnetic
Mfr Challenge Electronics
Operating Mode -
Frequency 2.048kHz