CT12P-25S400-4
Challenge Electronics
型号:
CT12P-25S400-4
描述:
BUZZER PIEZO 3V 12X12MM SMD
库存 : 1994
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type Peak-Peak Signal
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.114" (2.90mm)
Approval Agency -
Duration -
Termination Solder Pads
Voltage - Rated 3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Current - Supply 1mA
Voltage Range 25V
Product Status Active
Ratings -
Series -
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven
Sound Pressure Level (SPL) 70dB @ 3V, 10cm
Technology Piezo
Mfr Challenge Electronics
Operating Mode -
Frequency 4kHz