CT1812CSF-1R0J
Central Technologies
型号:
CT1812CSF-1R0J
描述:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1812csf
Inductance 1 µH
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 310MHz
Tolerance ±5%
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.2Ohm