CT187LYF-181K
Central Technologies
型号:
CT187LYF-181K
描述:
RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct187lyf
Inductance 180 µH
Frequency - Self Resonant 3.3MHz
Tolerance ±10%
Mfr Central Technologies
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 3Ohm