Cal Test Electronics
型号:
CT2489
封装:
-
批次:
-
描述:
STANDARD HOOK BLK/RED BANANA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$35.5775
$35.5775
请发送询价,我们将立即回复。

| Hook Type | Hook |
| Length - Barrel | - |
| Color | Black and Red |
| Quantity | 1 Pair |
| Termination | Banana, Female Socket (Jack) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | Standard |
| For Use With/Related Products | Digital Multimeter (DMM) |
| Hook, Pincer Opening | 0.200" (5.00mm) |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Mfr | Cal Test Electronics |
| Temperature Range | -4°F ~ 176°F (-20°C ~ 80°C) |
| Features | Double Insulated, Flexible, Plunger Style, Rotating |
| Package | Bulk |