CT262LYF-102K
Central Technologies
型号:
CT262LYF-102K
描述:
RAD LEADED FIXED INDUCTOR LOW PR
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Series ct262lyf
Inductance 1 mH
Frequency - Self Resonant 2.1MHz
Tolerance ±10%
Mfr Central Technologies
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 9Ohm