Cal Test Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.315
$7.315
请发送询价,我们将立即回复。

| Hook Type | Grabber, Pincer - SMD |
| Length - Barrel | - |
| Color | Gray |
| Quantity | 1 Piece |
| Termination | 0.032" (0.80mm) Pin |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | - |
| For Use With/Related Products | MicroLead Test Leads |
| Hook, Pincer Opening | 0.055" (1.40mm) |
| Length | - |
| Mfr | Cal Test Electronics |
| Temperature Range | 32°F ~ 122°F (0°C ~ 50°C) |
| Features | Plunger Style |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CT3659 |