Cal Test Electronics
型号:
CT4025
封装:
-
批次:
-
描述:
OSCOPE PROBE X100 120MHZ 100M
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$372.97
$372.97
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Max | 10000V (10kV) (DC + AC Peak) |
| Resistance - Input | 100M |
| Attenuation Value | 100:1 |
| Color | Black and White |
| Product Status | Active |
| Includes | Alligator Clip, Case, Ground Lead, Hook Tip, Manual, Trimmer Tool |
| Series | Elditest™, Cal Test |
| Type | Voltage Probe |
| Capacitance - Input | 2pF |
| Bandwidth | 120MHz |
| Mfr | Cal Test Electronics |
| Cable Length | 78.740" (2000.00mm) |
| Package | Bulk |