Cal Test Electronics
型号:
CT4441
封装:
-
批次:
-
描述:
INSULATED MEDIUM ALLIGATOR CLIPS
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Color | Black, Red |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Quantity | 1 Pair |
| Jaw Opening | 0.276" (7.00mm) |
| Material | - |
| Termination | - |
| Voltage - Rated | 300V |
| Product Status | Active |
| Ratings | CAT II 300V |
| Series | Cal Test |
| Type | Alligator, Medium |
| Length | 3.228" (82.00mm) |
| Plating | - |
| Mfr | Cal Test Electronics |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bag |