CT622LYF-821M
Central Technologies
型号:
CT622LYF-821M
描述:
RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ct622lyf
Inductance 820 µH
Frequency - Self Resonant 1.5MHz
Tolerance ±20%
Mfr Central Technologies
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.8Ohm