Coto Technology
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.7615
$7.7615
10
$7.2751
$72.751
25
$6.46684
$161.671
50
$6.14365
$307.1825
100
$5.820365
$582.0365
250
$5.173624
$1293.406
500
$4.850282
$2425.141
1000
$4.526921
$4526.921
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 80 mA |
| Output Type | AC, DC |
| Termination Style | PC Pin |
| Circuit | SPST-NC (1 Form B) x 2 |
| Voltage - Load | 0 V ~ 400 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Series | COTOMOS™ |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 50 Ohms |
| Mfr | Coto Technology |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.37VDC |