CTC0F-100M
Central Technologies
型号:
CTC0F-100M
描述:
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ctc0f
Inductance 10 µH
Frequency - Self Resonant 24MHz
Tolerance ±20%
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2.5Ohm