CTC1F-181J
Central Technologies
型号:
CTC1F-181J
描述:
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ctc1f
Inductance 180 µH
Frequency - Self Resonant 10MHz
Tolerance ±5%
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 17Ohm