CTC1F-221M
Central Technologies
型号:
CTC1F-221M
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ctc1f
Inductance 220 µH
Frequency - Self Resonant 9MHz
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 21Ohm