CTC1F-331K
Central Technologies
型号:
CTC1F-331K
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ctc1f
Inductance 330 µH
Frequency - Self Resonant 7MHz
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 28Ohm