CTC1F-8R2J
Central Technologies
型号:
CTC1F-8R2J
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ctc1f
Inductance 8.2 µH
Frequency - Self Resonant 55MHz
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2.7Ohm