CTC2F-120J
Central Technologies
型号:
CTC2F-120J
描述:
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
库存 : 7962
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series ctc2f
Inductance 12 µH
Frequency - Self Resonant 20MHz
Tolerance ±5%
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 800mOhm