CTC3F-102M
Central Technologies
型号:
CTC3F-102M
描述:
1000UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ctc3f
Inductance 1 mH
Frequency - Self Resonant 1.4MHz
Tolerance ±20%
Mfr Central Technologies
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 17Ohm