CTCB0805F-170P
Central Technologies
型号:
CTCB0805F-170P
描述:
FERRITE BEAD 17 OHM 0805 1LN
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 20mOhm
Impedance @ Frequency 17 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CTCBF
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 5A