CTCDRH129F-102M
Central Technologies
型号:
CTCDRH129F-102M
描述:
1000UH SMD SHIELDED PWR INDUCTOR
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 760mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 760 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.480" L x 0.480" W (12.20mm x 12.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.27Ohm Max
Series CTCDRH129F
Inductance 1 mH