Central Technologies
型号:
CTCDRH2D18F-6R8N
封装:
-
批次:
-
描述:
6.8UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.634
$1.634
500
$1.326542
$663.271
1000
$1.020424
$1020.424
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 100°C |
| Current - Saturation (Isat) | 570mA |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Tolerance | ±30% |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 108mOhm Max |
| Series | CTCDRH2D18F |
| Inductance | 6.8 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Central Technologies |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |