首页 / 固定电感器 / CTCDRH5D18F-330M
minImg
CTCDRH5D18F-330M
Central Technologies
型号:
CTCDRH5D18F-330M
描述:
33UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 10 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 650 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 386mOhm Max
Series CTCDRH5D18F
Inductance 33 µH