CTCH654F-390K
Central Technologies
型号:
CTCH654F-390K
封装:
Radial
描述:
39UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
库存 : 497
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 680mA
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 290mOhm Max
Series CTCH654F
Inductance 39 µH