CTCH664F-6R3M
Central Technologies
型号:
CTCH664F-6R3M
封装:
Radial
描述:
6.3UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 2.14A
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 43mOhm Max
Series CTCH664F
Inductance 6.3 µH