CTCH875F-681K
Central Technologies
型号:
CTCH875F-681K
封装:
Radial
描述:
680UH RADIAL LEAD FIX INDUCTOR
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 330mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.295" (7.50mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.96Ohm Max
Series CTCH875F
Inductance 680 µH