Central Technologies
型号:
CTDO5022PF-103HC
封装:
-
批次:
-
描述:
10UH SMD HI-CUR POWER INDUCTOR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.299
$2.299
500
$1.867947
$933.9735
1000
$1.436875
$1436.875
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.315" (8.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.880" L x 0.640" W (22.35mm x 16.26mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 26mOhm Max |
| Series | CTDO5022HCF |
| Inductance | 10 µH |
| Type | - |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Central Technologies |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |