CTGSR105BF-120M
Central Technologies
型号:
CTGSR105BF-120M
描述:
12UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
库存 : 500
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.94 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 70mOhm Max
Series CTGSR105BF
Inductance 12 µH