Panduit Corp
型号:
CTH62U17-C30
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP U-TYPE BLACK ARROWHEAD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4845
$0.4845
10
$0.47595
$4.7595
25
$0.46512
$11.628
50
$0.45429
$22.7145
100
$0.443555
$44.3555
500
$0.432744
$216.372
1000
$0.400282
$400.282
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.346" ~ 0.433" (8.80mm ~ 11.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Arrowhead, Cupped |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | - |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, U-Type |
| Panel Thickness | 0.079" ~ 0.126" (2.00mm ~ 3.20mm) |
| Length | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Heat Stabilized |
| Height | 1.339" (34.00mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.472" (12.00mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.669" (17.00mm) |
| Base Product Number | CTH62U |