CTH6EF-221K
Central Technologies
型号:
CTH6EF-221K
封装:
Axial
描述:
220UH MINI AXL P-LINE INDUCTOR
库存 : 300
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 200mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 320 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.160" Dia x 0.500" L (4.06mm x 12.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.9Ohm Max
Series CTH6F
Inductance 220 µH
Type Wirewound
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 2.3MHz