CTLL1005SF-R33K
Central Technologies
型号:
CTLL1005SF-R33K
封装:
0402
描述:
330NH SMD CER MULTIL INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 6 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 50 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7Ohm Max
Series CTLL1005SF
Inductance 330 nH
Type Multilayer
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 350MHz