CTLQ1210CF-391K
Central Technologies
型号:
CTLQ1210CF-391K
封装:
1210
描述:
390UH 60MA SMD WW INDUCTOR
库存 : 1700
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 60 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 23Ohm Max
Series CTLQ1210CF
Inductance 390 µH
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 5MHz