CTLQ1812NF-3R3M
Central Technologies
型号:
CTLQ1812NF-3R3M
封装:
1812
描述:
3.3UH 500MA SMD WW INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 20 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 350mOhm Max
Series CTLQ1812NF
Inductance 3.3 µH
Type Wirewound
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 47MHz