Cal Test Electronics
型号:
CTM-34
封装:
-
批次:
-
描述:
GATOR CLIP STEEL NON-INSUL 5A
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.6175
$0.6175
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | Natural |
| Current Rating (Amps) | 5 A |
| Quantity | 1 Piece |
| Jaw Opening | 0.220" (5.59mm) |
| Material | Steel |
| Termination | Crimp or Solder |
| Voltage - Rated | - |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Cal Test |
| Type | Alligator, Micro |
| Length | 1.100" (27.94mm) |
| Plating | Zinc |
| Mfr | Cal Test Electronics |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CTM |