CTML0805F-R068M
Central Technologies
型号:
CTML0805F-R068M
封装:
0805
描述:
68NH FER MULTIL SHLD INDUCTOR
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 15 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Series CTML0805F
Inductance 68 nH
Type Multilayer
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 280MHz