CTMMP3116F-100M
Central Technologies
型号:
CTMMP3116F-100M
描述:
SMD Shielded Power Inductor
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9 A
Shielding Shielded
Size / Dimension 0.350" L x 0.327" W (8.90mm x 8.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 59.9mOhm
Series -
Inductance 10 µH