CTPCI6045F-3R3N
Central Technologies
型号:
CTPCI6045F-3R3N
描述:
SMD SHLDED POWER INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 3.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.193" (4.90mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 3.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 24.7mOhm Max
Series CTPCI6045F
Inductance 3.3 µH