CTS1F-R22J
Central Technologies
型号:
CTS1F-R22J
封装:
Axial
描述:
0.22UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 35 @ 25MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 1.04 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.260" L (2.80mm x 6.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 165mOhm Max
Series CTS1F
Inductance 220 nH
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 400MHz