CTS4F-223J
Central Technologies
型号:
CTS4F-223J
封装:
Axial
描述:
22000UH XIALSHIELDED INDUCTR
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 9mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 50 @ 79kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 40 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 145Ohm Max
Series CTS4F
Inductance 22 mH
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 570kHz