Eaton - Electronics Division
型号:
CTX100-1-R
封装:
-
批次:
-
描述:
INDUCT ARRAY 2 COIL 99.23UH SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.985
$5.985
10
$5.44065
$54.4065
25
$4.89668
$122.417
50
$3.91742
$195.871
100
$3.69987
$369.987
250
$3.482206
$870.5515
500
$3.373393
$1686.6965
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) - Parallel | 784mOhm Max |
| Tolerance | ±20% |
| Shielding | Unshielded |
| Size / Dimension | 0.450" L x 0.450" W (11.43mm x 11.43mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Number of Coils | 2 |
| DC Resistance (DCR) - Series | 3.137Ohm Max |
| Inductance - Connected In Series | 396.9 µH |
| Ratings | - |
| Series | OCTA-PAC® |
| Package / Case | Nonstandard |
| Current Rating - Series | 220 mA |
| Current Rating - Parallel | 440 mA |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Height | 0.165" (4.19mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance - Connected In Parallel | 99.23 µH |