CTX50-7-52-R
Eaton - Electronics Division
型号:
CTX50-7-52-R
描述:
FIXED IND 50UH 10.5A 16.3MOHM TH
库存 : 18
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 75°C
Current - Saturation (Isat) 10.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 10.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.535" Dia x 0.661" W (39.00mm x 16.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 16.3mOhm Max
Series CTX
Inductance 50 µH