Eaton - Electronics Division
型号:
CTX50-7-52-R
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 50UH 10.5A 16.3MOHM TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.9085
$9.9085
10
$8.8084
$88.084
25
$8.14758
$203.6895
50
$7.04653
$352.3265
100
$6.82632
$682.632
250
$6.606148
$1651.537
500
$6.385957
$3192.9785
1000
$5.857462
$5857.462
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 75°C |
| Current - Saturation (Isat) | 10.2A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 10.5 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.535" Dia x 0.661" W (39.00mm x 16.80mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 16.3mOhm Max |
| Series | CTX |
| Inductance | 50 µH |
| Type | Toroidal |
| Package / Case | Radial, Vertical (Open) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |
| Material - Core | Iron Powder |