CTZ3S-50C-X1-PF
KYOCERA AVX
型号:
CTZ3S-50C-X1-PF
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP TRIMMER 4.5-50PF 25V SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Dielectric Material Ceramic
Q @ Freq 200 @ 1MHz
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Series CTZ, Kyocera
Capacitance Range 4.5 ~ 50pF