Bud Industries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.88
$9.88
10
$8.265
$82.65
100
$7.4575
$745.75
250
$6.726
$1681.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 29.4in² (190cm²) |
| Color | Black |
| Material | Plastic, ABS |
| Size / Dimension | 6.112" L x 4.612" W (155.24mm x 117.14mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 5VA |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.55 lb (249.48 g) |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.130" (3.30mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | Utilibox Style A |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | PCB Supports |
| Height | 2.356" (59.84mm) |
| Package | Bulk |