Noritake Company Inc.
型号:
CU20045-UW5J
封装:
-
批次:
-
描述:
MODULE VF DISPLAY 20X4 5MM CHAR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$121.8185
$121.8185
10
$113.373
$1133.73
80
$111.15
$8892
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Viewing Area | 70.80mm L x 20.90mm W |
| Product Status | Active |
| Character Size | 4.70mm H x 2.40mm W |
| Series | U-Version |
| Display Format | 20 x 4 |
| Format | 5 x 7 Dots |
| Display Type | Character |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Noritake Company Inc. |
| Package | Tray |
| Outline L x W x H | 98.00mm x 60.00mm x 17.00mm |
| Interface | - |
| Base Product Number | CU20045 |
| Number of Dots | - |