Crystek Corporation
型号:
CVCO45CL-0900-0940
封装:
-
批次:
-
描述:
VCO 920MHZ 0.5-4.5V 12.7X10.16MM
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Range | 900 ~ 940MHz |
| Phase Noise Typ (dBc/Hz) | -104 |
| Size / Dimension | 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm) |
| Tuning Voltage (VDC) | 0.5 V ~ 4.5 V |
| Product Status | Active |
| Frequency - Center | 920MHz |
| Series | CVCO45 |
| 2nd Harmonic, Typ (dBc) | -20 |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Icc Max | 17mA |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Crystek Corporation |
| Height | 0.165" (4.20mm) |
| Package | Strip |
| Power (dBm) | 0 ±3 |
| Pushing (MHz/V) | 1 |