CVCO55BE-1440-1670
Crystek Corporation
型号:
CVCO55BE-1440-1670
描述:
VCO 1555MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Range 1440 ~ 1670MHz
Phase Noise Typ (dBc/Hz) -100
Size / Dimension 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Tuning Voltage (VDC) 0.5 V ~ 4.5 V
Product Status Active
Frequency - Center 1555MHz
Series CVCO55
2nd Harmonic, Typ (dBc) -13
Package / Case 16-QFN, Variant
Icc Max 12mA
Voltage - Supply 5V
Mfr Crystek Corporation
Height 0.150" (3.81mm)