CVCO55BE-2110-2170
Crystek Corporation
型号:
CVCO55BE-2110-2170
描述:
VCO 2140MHZ 0-5V 12.7X12.7MM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Range 2110 ~ 2170MHz
Phase Noise Typ (dBc/Hz) -106
Size / Dimension 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Tuning Voltage (VDC) 0 V ~ 5 V
Product Status Active
Frequency - Center 2140MHz
Series CVCO55
2nd Harmonic, Typ (dBc) -15
Package / Case 16-QFN, Variant
Icc Max 15mA
Voltage - Supply 5V
Mfr Crystek Corporation
Height 0.150" (3.81mm)